Nevíte si rady s výběrem? Ráda za vámi přijedu a hry vám předvedu !

Aktuálně

FOR AKTIV 55+ PVA Praha - Letňany

Ve spolupráci se společností SENVIA vás zveme na výstavu FOR AKTIV 55+ na výstaviště v Praze - Letnanech od 12-15.4.2018 od 10-18 hodin. Zahrajeme si společně deskové hry a protáhneme si mozkové buňky různými technikami 

Národní týden trénování paměti

Národní týden trénování paměti uznávaný na celém světě, jsem absolvovala v duchu tréningu paměti pro občany ve své obci v Bořanovicích a dále ve studiu Le Femmine na Smíchově, kde již byla kapacita naplněna a tedy pro veřejnost uzavřena. Ale  s časových důvodů se další termín v Brandýse nad Labem v Muzeu pro Prahu-východ bude trénování paměti konat dne 2.5.2018. Vstupné zdarma !

Jste srdečně vítáni , přijďte si vyzkoušet svou paměť a naučit pár triků, jak si lépe pamatovat.

 

 

Trénování paměti

Právě jsem se vyškolila trenérkou paměti zatím I.stupně a jsem tak oprávněna provádět trénování svých klientů. Kurz jsem absolvovala u paní Ing. Steinové, uznávané lektorky, a úspěšně zakončila náročným testem a stala jsem se certifikovanou trenérkou s akreditaci MPSV. V rámci národního týdne trénování paměti Vám ukážu co jsem se naučila :) a pokusím se to naučit i vás :)

Tanečky v KD Ládví

Zveme všechny příznivce tance 17.12.2017 na živou hudbu do KD Ládví, kde budou Hry pro seniory se svým zbožím. Hry si můžete na místě i půjčit a zahrát. A samozřejmě i zakoupit poslední vánoční dárky :)

Vánoční prodejní akce v centru ROSA

Krásná vánoční atmosféra. Senioři samozřejmě nakupovali i pro své nejbližší, ale hry jsou vhodné i pro děti. Tedy prarodiče si mohou vybrat, co nakonec se svými vnoučaty budou hrát. Díky jednoduchým hrám a větším komponentům to jde mnohem snáze.  

Den seniorů na Šutce

Na den seniorů 1.10.2017 měli všichni senioři vstup do Aquaparku na Šutce za 1,-Kč a k tomu zdarma předvedení her pro seniory 

Mezigenerační klub

7.8.2017 se koná Mezigenerační klub v Holešovicích, kde si senioři a děti mohou společně zařádit a něco se naučit při hraní her.

Prodejní akce Líbeznice

Dovoluji si vás pozvat na prodejní a výstavní akci v obci Líbeznice dne 1.12.2016. Všechny hry si můžete zahrát a vyzkoušet tak své znalosti, zkušenosti, dovednosti, paměť atd. Vezměte sebou nejen další přátele, ale i děti, protože ty vám mohou napovědět, co by jste jim ještě mohli pod stromeček pořídit. Těším se na vás od 18:30 do 21.00 v prostorech Archy-lodičky vedle knihovny.

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.