Aktuálně, Strana 2

Článek v novinách

Jeden z dalších článků, tentokrát časopis "Pražský senior"

Přečíst si můžete celý časopis na:

http-www-prazskysenior-cz-flash-prazsky-senior-03-2016-

 

Nová rubrika Alzheimer

Nově jsem zařadila rubriku Alzheimer, která je překvapivě zaměřena lidem s touto nemocí, ale nejen pro ně. I lidé po běžném úrazu nebo s různým stupněm demence potřebují co nejvíce procvičovat svaly a mozek a vše koordinovat. Tyto hry pro někoho mohou vypadat primitivně, moc dětsky apod, ale pravda je ta, že pro některé lidi je luštění křížovky nebo hraní kostek už velice těžké. Proto přesouvaní různých kostiček nebo pouhé poskládání jednoduché mozaiky je jedinou možnou zábavou i terapií zároveň.

Po výstavě

Děkuji všem svým fanouškům, novým klientům, dodavatelům a návštěvníkům za účast a podporu. Mám zase další zkušenost a spousty nápadů a práce před sebou. Těším se na vás v terénu a na osobních prezentacích!  Mirka

VSTUPENKA ZDARMA

Zašlete svuj email na kontaktní email info@hryproseniory.cz  nebo jen vyplňte udaje v kontaktním formulář "napište nám" a dostanete vstupenku na FOR SENIOR zcela zdarma. Výstava je součastí for family, která nabízí v jiných haláh i další prezentace pro děti, zvířata a k cestování. Výstava se koná v Praze Letňanech  na výstavišti PVA ve dnech 7.-10.4.2016 od 10 hod do 18 hod. Srdečně Vás zvu i k mému stánku plnou her a zábavy pro seniory!

Výstava na PVA Praha Letňany

Ráda bych pozvala všechny své příznivce a přátele na svou první výstavu a to ve dnech 7.-10.4.2016 na výstravišti v Praze. Jedná se o veletrh FOR FAMILY, která se dělí na specializované trhy FOR KIDS, FOR TRAVEL, FOR PETS a tu nejdůležitější FOR SENIOR, kde najdete i můj stánek se všemi nejoblíbenějšími produkty a také mou maličkost :) 

Těším se na Vás a další podněty

Mirka - Hry pro seniory

Stránka 2 z 2 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.