Filo

Neohodnoceno
 
  • 1 z 8
 

Vyšívací souprava

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Na dotaz Na dotaz
Varianta
329 Kč 499 Kč 599 Kč od 329 Kč    
Značka Quercetti
Kategorie Alzheimer
 

Filo-mini: Vyšívací souprava, která dokonale rozvíjí tvořivé myšlení, jemnou motoriku a stimuluje viziomotorickou koordinaci, uvolňuje zápěstí.

Do přiloženeho pera se vloží barevná tkanička a zasune se do otvoru na desce, po zpětném vytáhnutí, uvízne tkanička v bodě a takto se pokračuje dle fantazie až do konečného vytvoření obrázku.

Podložky jsou vyrobeny z kvalitního plastového materiálu, omyvatelné, průžné, nerozbitné.

Menší verze obsahuje 4 pera a 4 tkaničky, plocha cca 28 x 28 cm

Větší verze obsahuje 4 pera, 8 tkaniček, vzory s předlohami, plocha o velikosti cca 36 x 28 cm. Deska je zároveň umístěna na kufříku, kde se dají komponenty ukládat a s celou soupravou mohu tak i bezpečně cestovat.

Filò Tablet Basic je nová vyšívací souprava určená nejen dětem. I dospělí se zabaví díky originálnímu kreslení pomocí tkaniček na suchý zip na straně jedné, na straně druhé mohou využít malování s fixem na mazací tabulce. Kreslení pomocí speciálních per, šňůrek a suchého zipu vytváří z malování jedinečný zážitek. Práce se soupravou pomáhá uvolnit zápěstí, zlepšit vizio-motorickou koordinaci i jemnou motoriku a rozvíjí kreativitu.

Obsahuje stojánky, abychom mohli pracovat v příjemnější poloze. Fix upevněný přímo v mazací houbičce se dá lehce upevnit přímo na tabulku a navíc je zároveň lepe uchopitelný.

Dále obsahuje 12 tkaniček, 4 násady na tkaničky, 12 vzorových karet

Video Filo